Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Josh Savage Ergo Arena - Scena Alter - koncert

Josh Savage Ergo Arena - Scena Alter - koncert
 
W roku 2015 Josh zagrał aż siedemdziesiąt dziewięć koncertów, w zaledwie pięć miesięcy wraz z „Sofar Sounds”, jak również w domach w Ameryce i w Europie.
gdzie?Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
kiedy?1 lutego 2018 od 22:00
za ile?25 zł

Josh Savage jest młodym i wielce utalentowanym kompozytorem, który pochodzi z Wielkiej Brytanii. Nowy i młody artysta, bardzo obiecujący, nagle odnalazł się w Winchester. Po czym zdołał zbudować grupę lokalną przeznaczoną dla fanów, a także wydał własne nagrania i to bez pomocy wytwórni.

W roku 2015 Josh zagrał aż siedemdziesiąt dziewięć koncertów, w zaledwie pięć miesięcy wraz z „Sofar Sounds”, jak również w domach w Ameryce i w Europie. Utwory artysty grane były w BBC 2 Radio, BBC 6 i udało im się zebrać więcej niż 1,5 mln wyświetleń na popularnym Spotify.

EXODUS FESTIVAL to wydarzenie, które tworzą ludzie wprost z miłości do innych ludzi. To trzy dni, które wypełnia mnóstwo najwspanialszych koncertów, tak młodych i obiecujących, jak również znanych i doświadczonych wykonawców. Wszystko to natomiast ma miejsce na dwóch scenach, czyli na Scenie Arena i Scenie Alter ogromnego obiektu, jakim jest ERGO ARENA, Gdańsk. Zadbamy podczas tego wydarzenia o najlepszą jakość granej muzyki, o oprawę wizualną oraz atmosferę, która zdoła, jak wierzymy, odmienić ludzi.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy już 1-go lutego 2018 roku, na Plac Dwóch Miast 1, do Ergo Areny. Zaczynamy o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl