Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jorgos & Antonis Skolias - Kolos

Jorgos & Antonis Skolias - Kolos
 
Muzycy przywołują w projekcie wspomnienia oraz obrazy z młodości i dzieciństwa Jorgosa, a także odnoszą się do inspiracji muzycznych Antonisa.
gdzie?Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
kiedy?7 grudnia 2017 od 19:00
za ile?35 zł

Oliwski Ratusz Kultury z honorowym udziałem Krystyny Stańko ma zaszczyt zaprosić na koncert Jorgos & Antonis Skolias. Ten niezwykły muzyczny duet promować będzie album "Kolos". Serdecznie zapraszamy 7 grudnia. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 na scenie przy ulicy Opata J. Rybińskiego 25.

Nazwa Kolos pełni podwójną funkcję. To nazwa przypisana duetowi oraz tytuł albumu, który stworzyli charyzmatyczny wokalista Jorgos Skolias wraz z perkusistą Antonisem Skoliasem. Muzycy przywołują w projekcie wspomnienia oraz obrazy z młodości i dzieciństwa Jorgosa, a także odnoszą się do inspiracji muzycznych Antonisa. Album prezentuje ciekawą kompilację muzyczną. Odnajdziemy tu soulowe dźwięki, wątki rhythm and blues, a także folkowe klimaty. Innymi słowy: będzie nieco akustycznie oraz nieco elektronicznie. Ciekawym, odrębnym tematem są teksty, które artyści zaprezentowali w albumie. Niektóre z nich stanowią zapamiętane z dzieciństwa teksty rymowanek oraz wersy greckich piosenek.Pojawiają się także strofy z poezji Konstantinosa Kawafisa.

Album stanowi dzieło, które powstało w konsekwencji działań projektu autorskiego. Zostało ono skomponowane oraz zaimprowizowane, następnie zagrane na żywo w studiu. Album "Kolos" zyskał uznanie szanownego gremium słuchaczy, czytelników oraz redaktorów muzycznych. Album cieszył się szczególną popularnością na antenie radia JazzFm,gdzie zdobył tytuł płyty roku, sięgając po drugie miejsce na podium. Uznanie wyznali także czytelnicy periodyku JazzPress.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl