Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

John Mayall / 85th Anniversary Tour

John Mayall / 85th Anniversary Tour
 
Multiinstrumentalista, który gra na gitarze, harmonijce, jak również na instrumentach klawiszowych w roku 2019 przyjedzie do naszego kraju na dwa koncerty.
gdzie?Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?17 marca 2019 od 18:00
za ile?130 zł

Upłynęło troszkę czasu od naszego ostatniego wypadu do Europy. Tęskniłem bardzo za przebywaniem tam oraz mam wielką nadzieję, iż będziecie Państwo zadowoleni z faktu, że powracamy na trasę europejską na początku tego roku. Pewnie wiecie, że Carolyn Wonderland będzie nami ze swym niesamowitym wręcz talentem do grania na gitarze, zaś Greg Rzab oraz Jay Davenport odpowiadać będą za rytmiczną sekcję, jak do tego czasu.

Natomiast do sklepów trafi nowa płyta, która jest dla mnie bardzo ważna, bo pojawić się ma na niej kilku uwielbianych przeze mnie gitarzystów. Wszyscy są pewnie dobrze Wam znani, jak między innymi: Joe Bonamassa, Todd Rundgren, Carolyn Wonderland, Larry McCray, Steven Van Zant i Alex Lifeson.

Jestem niezwykle dumny z faktu, iż wszyscy postanowili wziąć udział w nagrywaniu najnowszej płyty, pod tytułem: "Nobody Told Me". Potem znów ruszyli w trasę, żeby pokazać, iż blues jest silny jak zwykle. Nie osłabł na przestrzeni czasu ani trochę. Zatem do zobaczenia już wkrótce - słowa Johna Mayalla. Jest on niekwestionowanym pionierem rockowej muzyki, a także kompozytorem oraz bluesmanem. Multiinstrumentalista, który gra na gitarze, harmonijce, jak również na instrumentach klawiszowych w roku 2019 przyjedzie do naszego kraju na dwa koncerty.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy zatem 17-go marca 2019 roku, do Klubu Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 130 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl