John Leysner & The Soul mates
John Leysner pochodzi z Południowej Ameryki, urodził się w niewielkim państwie w północno-wschodniej części kontynentu: w Surinamie.
Gdzie?
Scena Muzyczna Gdańsk
Powstańców Warszawskich 25, 80-152 Gdańsk
Kiedy?
17 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na niesamowity koncert. Tym razem na Muzycznej Scenie w Gdańsku przy ulicy Powstańców Warszawskich 25 pojawi się John Leysner & The Soul mates. Podczas koncertu wysłuchać będzie można muzycznego koktajlu soulu, jazzu i funky, a wszystko to w wykonaniu niezastąpionego Johna Leysnera oraz jego bandu The Soul mates. Serdecznie zapraszamy, koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

Na sukces muzyka składają się dziesiątki lat doświadczeń, liczne występy na wielu słynnych międzynarodowych scenach. John Leysner koncertował w Holandii, w Polsce, na Łotwie (Ryga) i Belgii. Artysta sięga do rozmaitych muzycznych stylów takich jak: funk, soul, jazz. Tak charakterystyczne brzmienia World Music stały się inspiracją dla Johna przy tworzeniu artystycznego programu. Dorobek tego muzyka to kolaż coverów oraz autorskich kompozycji, które tego wyjątkowego wieczoru zabiorą uczestników koncertu we wspaniałą muzyczną podróż.

John Leysner pochodzi z Południowej Ameryki, urodził się w niewielkim państwie w północno-wschodniej części kontynentu: w Surinamie. Muzyczna przygoda artysty rozpoczęła się w momencie, gdy tylko zaczął chodzić. W Surinamie fakt, że tradycyjne zespoły graja podczas przyjęć urodzinowych stanowi normę i jest niezwykle powszechnym zjawiskiem. Dla maleńkiego chłopca, który stał zawsze naprzeciwko grupy muzycznej było to magiczne przeżycie, doświadczenie trudne do opisania. Leysner kupił pierwszy instrument w wieku siedemnastu lat. I to stanowiło początek niewiarygodnej przygody, która trwa do dnia dzisiejszego. O mocy tej pasji przekonać się można podczas koncertu Johna Leysnera. Zapraszamy do Gdańska. 17 listopada, punktualnie o 19.00 John Leysner na Scenie Muzycznej Gdańska.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl