John Leysner Music Show With Band - koncert

John Leysner Music Show With Band - koncert
Muzyczna przygoda artysty rozpoczęła się w momencie, gdy tylko nauczył się stawiać samodzielnie kroki.
Gdzie?
Scena Muzyczna Gdańsk
Powstańców Warszawskich 25, 80-152 Gdańsk
Kiedy?
21 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Scena Muzyczna Archipelagu Kultury, miasta Gdańsk bardzo serdecznie zaprasza Państwa na wspaniały koncert, który odbędzie się już 21-go kwietnia 2018 roku na Scenie Muzycznej Gdańsk, znajdującej się przy ulicy Powstańców Warszawskich 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Usłyszycie zatem połączenie funk’y, soul’u, a także jazzu w wykonaniu Johna Leysnera oraz jego bandu.

Wszechstronność muzyki Johna Leysnera wyraźnie będzie obecna w trakcie koncertu. Ze względu na dziesiątki lat doświadczenia, jak również występów na licznych scenach międzynarodowych, na przykład w: Polsce, Holandii, na Łotwie w Rydze, Belgii, a także sięganie po różnorakie style muzyczne, jak: jazz, soul, funk, word music inspirowały Johna, by stworzyć program artystyczny. Zatem jest on swoistą mieszaniną coverów oraz własnych kompozycji, które zabiorą Was w ten wyjątkowy wieczór w podróż, gdzie kluczem jest dzielenie się, natomiast niebo jest granicą.

John przyszedł na świat w Surinamie - małym kraju, który leży w Ameryce Południowej. Muzyczna przygoda artysty rozpoczęła się w momencie, gdy tylko nauczył się stawiać samodzielnie kroki. W Surinamie jest normą oraz częstym zjawiskiem, iż zespoły tradycyjne grają na urodzinowych przyjęciach. Mały chłopiec natomiast, który zawsze stoi naprzeciw takiego zespołu jest tym zafascynowany. To dla niego czas magiczny, nie do opisania. Mając lat siedemnaście artysta kupił pierwszy instrument.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Pierwsza płyta wydana zostanie w roku 2018. Band Johna tworzą: Sławek Dumański - grający na bębnach, John Leysner - grający na gitarze basowej i śpiewający, Paweł Witulski - grający na keyboardzie i na malletkat, Marcin Janek - gra na saksofonie, Piotr Augustynowicz - gra na gitarze, Marek Romanowski - gra na puzonie oraz Piotr Szlempo, który gra na trąbce.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl