John Leysner and The Soulmates
Formacja gra kompozycje założyciela grupy, a także covery. John przyszedł na świat w Surinamie, w Ameryce Południowej, małym kraju znajdującym się nieopodal Brazylii.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
14 lipca 2018 od 21:00
Za ile?
30 zł

The Soulmates to energetyczny, soulowo-funkowy, jazzujący zespół, który został założony dzięki Johnowi Leysnerowi. Formacja gra kompozycje założyciela grupy, a także covery. John przyszedł na świat w Surinamie, w Ameryce Południowej, małym kraju znajdującym się nieopodal Brazylii. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w momencie, gdy tylko zaczął chodzić. Normalnym, a także częstym z Surinamie jest, że zespoły tradycyjne grywają na urodzinowych przyjęciach. Dla Małego chłopczyka, który zawsze stoi na przeciw takiemu zjawisku był to czas niezwykły, magiczny, nawet nie do opisania słowami. Gdy miał on siedemnaście lat kupił sobie pierwszy instrument. Grał na licznych scenach międzynarodowych razem z przeróżnymi zespołami. Jego pierwsza płyta wydana będzie w roku 2018. Możliwości są niczym nieograniczone, zaś dzielenie się z innymi to klucz.

Zespół tworzą: John Leysner - wokal i bas, Sławek Dumański - perkusuja, Paweł Witulski - Mallet Kat/klawisze, Piotr Augustynowicz - gitara, Marcin Janek - saksofon, Marek Romanowski - puzon, Piotrek Szlempo - trąbka.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go lipca 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl