John Leysner and The Soul mates - koncert
Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się, kiedy nauczył się sam stawiać kroki. W Surinamie jest to częste, a nawet normalne zjawisko, iż zespoły tradycyjne grywają na przyjęciach urodzinowych.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
31 marca 2018 od 21:00
Za ile?
30 zł

The Soul mates jest energetyczną, funkowo-soulową i jazzującą formacją, która została założona dzięki John'owi Leysner'owi. Grają oni głównie kompozycje właśnie założyciela zespołu, ale również w grę wchodzą covery. John przyszedł na świat w Surinamie, czyli w Ameryce Południowej, w malutkim kraju, znajdującym się nieopodal Brazylii. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się, kiedy nauczył się sam stawiać kroki. W Surinamie jest to częste, a nawet normalne zjawisko, iż zespoły tradycyjne grywają na przyjęciach urodzinowych. Mały chłopiec, który stał zawsze naprzeciw takiego zespołu, był to z całą pewnością, czas magiczny, nie do opisania słowami. Mając lat siedemnaście artysta kupił pierwszy w swoim życiu instrument. Grał on na licznych międzynarodowych scenach i z przeróżnymi grupami. Jego pierwsza płyta wydana zostanie w roku 2018. Kluczem jest dzielić się, zaś możliwości są nieograniczone praktycznie niczym.

Formacja: John Leysner - śpiewa oraz zajmuje się basem, Sławek Dumański - gra na perkusji, Piotr Augustynowicz - gra na gitarze, Paweł Witulski - zajmuje się klawiszami i Mallet Kat, Piotrek Szlempo - gra na trąbce, Marcin Janek - gra na saksofonie oraz Marek Romanowski, który z kolei gra na puzonie.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 31-go marca 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl