Joanna Trzepiecińska – Jak wybrnąć z gafy?
Każdy z utworów opowiada zabawną historię, która traktuje o perypetiach wynikających z damsko-męskich relacji.
Gdzie?
Sala Teatralna MDK
Matejki J 11, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
11 października 2019 od 18:00
Za ile?
30 zł

Dom Kultury bardzo serdecznie Państwa zaprasza na recital bardzo niezwykłej artystki, jaką jest Joanna Trzepiecińska. Wystąpi ona specjalnie dla Państwa już 11-go października 2019 roku, w świnoujskiej Sali Teatralnej MDK, znajdującej się przy ulicy Matejki J. 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

„Jak wybrnąć z gafy” jest nowym recitalem Joanny Trzepiecińskiej, która jest autorką warszawskiego Teatru Polskiego. Program koncertu składa się z utworów, jakie są perełkami polskiej kabaretowej piosenki - przedwojennej dodatkowo, tej spod znaku samego Kabaretu Starszych Panów oraz tej tworzonej dziś. Każdy z utworów opowiada zabawną historię, która traktuje o perypetiach wynikających z damsko-męskich relacji. Całość jest przeplatana pełnym anegdot komentarzem. Każdego z Państwa wprowadzi w świetny humor spotkanie z takim repertuarem. Artystce towarzyszyć będzie wspaniały pianista jazzowy oraz niezrównany „pogrzebacz” dowcipów, czyli Bogdan Holownia.

Artystka - Joanna Trzepiecińska - skończyła państwową szkołę muzyczną, klasa fortepianu, a także średnią szkołę, klasa fletu. Jest aktorką Teatru Studio. W roku 1988 skończyła PWST, Warszawa. Popularna stała się dzięki roli Joanny, która jest główną bohaterką serialu, pod tytułem: „Rzeka kłamstwa” (TVP), z roku 1987. Natomiast w roku 1992 zdobyła nagrodę od tygodnika „Film”, czyli Złotą Kaczkę, kategoria: najlepsza polska aktorka, rok 1991.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl