Joanna Trzepiecińska – Jak wybrnąć z gafy?

Joanna Trzepiecińska – Jak wybrnąć z gafy?
Każdy z utworów jest odrębną opowieścią, traktującą o perypetiach, które wynikają z relacji męsko-damskich, przeplataną natomiast przezabawnymi komentarzami aktorki.
Gdzie?
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
5 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
65 zł

Joanna Trzepiecińska i jej nowy recital, noszący tytuł: "Jak wybrnąć z gafy?" Artystce akompaniuje Bogdan Hołownia, który gra na fortepianie. Na wydarzenie zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go sierpnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Atelier imienia Agnieszki Osieckiej, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

"Jak wybrnąć z gafy" - całkiem nowe przedsięwzięcie Joanny Trzepiecińskiej, która jest aktorką Teatru Polskiego, Warszawa. Program składa się z piosenek - tak zwanych: "perełek" polskiej kabaretowej piosenki. Z tym, że jest to piosenka przedwojenna, spod znaku, dajmy na to Kabaretu Starszych Panów oraz tej którą tworzy się po dziś dzień. Każdy z utworów jest odrębną opowieścią, traktującą o perypetiach, które wynikają z relacji męsko-damskich, przeplataną natomiast przezabawnymi komentarzami aktorki.

Artystce na scenie towarzyszy świetny jazzowy artysta, jak również niezrównany „pogrzebacz” dowcipów, czyli Bogdan Hołownia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl