Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Joanna Mioduchowska u Pieśniarzy - koncert

Joanna Mioduchowska u Pieśniarzy - koncert
 
Artystka należy do grupy literackiej warszawskiej, pod nazwą: „Terra Poetica”.
gdzie?Poetycko-Muzyczny Klub „U Pieśniarzy"
Szewska 68a, 50-053 Wrocław
kiedy?12 stycznia 2018 od 20:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Joannę Mioduchowska, która jest autorką piosenek - muzyki oraz słów, jak również pieśniarką. Gra także na gitarze oraz na ustnych harmonijkach. Swój główny atut - głos szkoliła u profesor Czesławy Skrybant-Ciechomskiej. Jej recitale obejmują, tak utwory autorskie, jak również piosenki z tekstami poetów klasycznych, jak miedzy innymi: Julian Tuwim, Jarosław Iwaszkiewicz, Adam Asnyk, Bolesław Leśmian, czy Konstanty Ildefons Gałczyński, a także współczesnych, na przykład: Andrzej Kubiak, czy też Tadeusz Krzysztof Knyziak.

Artystka należy do grupy literackiej warszawskiej, pod nazwą: „Terra Poetica”. Jej teksty wykorzystywane były, na przykład przez: grupę Elektryczne Gitary, w utworze, pt.: "Ja mam szczęście" - na płycie oraz w filmie "Kilerów dwóch", a także "Wnoszą-wynoszą" na albumie "Słodka Maska". W roku 2015, w listopadzie, dzięki wydawnictwu "Ballada" wydana została płyta debiutancka Joanny Mioduchowskiej, nosząca tytuł "Bujam w obłokach", na której znajdują się utwory autorskie. Została ona doceniona przez miłośników Piosenki Literackiej oraz muzyki Country.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 12-go stycznia 2018 roku, do wrocławskiego Poetycko-Muzycznego Klubu "U Pieśniarzy", znajdującego się przy ulicy Szewskiej 68 a. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl