Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Joanna Knitter - Recital

Joanna Knitter - Recital
 
Kiedy jesteśmy bezpośrednio w epicentrum takich sytuacji każdy moment ukojenia jest wręcz wart wszystkiego.
gdzie?Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
kiedy?14 grudnia 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Krystyna Stańko oraz Oliwski Ratusz Kultury bardzo serdecznie zapraszają Państwa na niezwykły koncert, który odbędzie się już 14-go grudnia 2017 roku, w Gdańsku. Grudzień jest zawsze miesiącem magicznym, ale także męczącym. Jest to moment w roku, w którym wszyscy czynią przygotowania do Świąt oraz wiecznie zabiegani pragną przy okazji jakoś ogarniać codzienność, która jednak nie chce wcale zwolnić i się przystosować do okoliczności. Kiedy jesteśmy bezpośrednio w epicentrum takich sytuacji każdy moment ukojenia jest wręcz wart wszystkiego.

Co zresztą mogłoby dać większą ulgę niż wspaniały wieczór w świetnym towarzystwie przy cudownej muzyce? Dlatego zapraszamy na koncert 14-go grudnia, kiedy to odbędzie się koncert Joanny Knitter. Artystka przeniesie nas w świat pełny miłości, radości oraz ciepła. Wybrzmią najwspanialsze piosenki zimowe, a także polskie oraz te nie należące do nas, ale bardzo nam bliskie. Zatem usłyszą Państwo piosenki śpiewane przez Skaldów, Starszych Panów oraz przez Franka Sinatrę. To może być dla Was świetna okazja, by złapać oddech, może także do zanucenia znajomych melodii?

Joanna Knitter jest wokalistką, która działa czynnie w różnych muzycznych stylach i jest wykładowczynią Akademii Muzycznej, znajdującej się w mieście Gdańsk. Związana jest również na stałe z Przemkiem Dyakowskim oraz "Take it easy", a także z projektem autorskim "Blues & Folk Connection". Jest również solistką Filharmonii Kameralnej, Sopot pod dyrygenturą Wojciecha Rajskiego. Jak do tej pory artystka wydała dziesięć albumów, zaś z formacjami zwiedzili sporą część świata, ponieważ odbyli trasy po Niemczech, Szwecji, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Słowacji i Czechach. Śpiewała na wielkich muzycznych festiwalach w kraju i za granicą, jak na przykład: Rawa Blues Festiwal, Roots Festival & Gevarenwinkel Blues, Rockabilly Day, Baltic Music Festival, Letni Jazzowy Festiwal w Krakowie, Sopot Jazz Festival, Jazz w Lesie, Blues Alive i inne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl