Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Joanna Aleksandrowicz / koncert "Od nocy do nocy" - koncert

Joanna Aleksandrowicz / koncert "Od nocy do nocy" - koncert
 
Jej największą ambicją jest podobno zapewnienie swoim fanom jak najwyższej jakości brzmień, łącząc je z nigdy niebanalnymi tekstami piosenek, a także z wyraźną interpretacją.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?21 października 2017 od 19:00 do 20:30
organizatorKawiarnia Kmicic

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Joannę Aleksandrowicz, która swój pierwszy występ musicalowo-filmowy zagrała współpracując z formacją Varius Manx, a było to w roku 2015. Artystka od tamtej pory koncertuje już regularnie. Jej największą ambicją jest podobno zapewnienie swoim fanom jak najwyższej jakości brzmień, łącząc je z nigdy niebanalnymi tekstami piosenek, a także z wyraźną interpretacją. Głęboko wierzy, iż spotkanie z jej muzyką pozostanie na bardzo długo w pamięci słuchaczy.

Joanna Aleksandrowicz jest również młodą aktorką oraz wokalistką, która przyszła na świat w Zduńskiej Woli. Prowadziła współpracę z Muzycznym Teatrem, w mieście Gdynia, z Novą Sceną (Bydgoszcz), a także z Teatrem V6 (Łódź). Grała w spektaklu "Szuja", który został wyreżyserowany przez Dorotę Kolak i "Czyż nie dobija się koni", który z kolei wyreżyserowała Małgorzata Talarczyk, a aktorka wcieliła się wówczas w rolę Lucy Lowell. Na swym koncie ma także udział w filmach polskich oraz serialach, zaś we wrześniu emitowany był teatr telewizji z jej udziałem, noszący tytuł: "Katyń, łagry".

Zapraszamy zatem na występ Joanny Aleksandrowicz, który odbędzie się już 21 października 2017 roku, w Zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11a. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl