Joăo de Sousa - koncert miłosny
Swą przygodę z muzyką zaczął w bardzo wczesnym wieku, ponieważ jako dwunastoletni chłopak rozpoczął naukę gry na gitarze, zaś w wieku lat szesnastu założył swoją pierwszą formację.
Gdzie?
Klubokawiarnia Mleczarnia
Pawła Włodkowica 5, 50-072 Wrocław
Kiedy?
16 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
40 zł

João de Sousa jest wokalistą oraz kompozytorem, który pochodzi z Porto (Portugalia). Jego wykształcenie obejmuje geografię. Swą przygodę z muzyką zaczął w bardzo wczesnym wieku, ponieważ jako dwunastoletni chłopak rozpoczął naukę gry na gitarze, zaś w wieku lat szesnastu założył swoją pierwszą formację. Najpopularniejsze muzyczne projekty artysty, to między innymi: trio „Pensao Listopad", „Tango Quartet”, czy też „João de Sousa and Fado Polaco". Ciekawym jest także fakt, że współpracował on z zespołem Micromusic oraz ze Smolikiem. Od dziesięciu już lat Joăo de Sousa żyje w naszym kraju, czemu daje wyraz w swej muzyce. Właśnie dlatego jego repertuar obejmuje zupełnie nowe aranże klasyki piosenki polskiej w dźwiękach charakterystycznych dla korzeni portugalskich i stylu samego Joāo. Nowy album artysty ukazał się z początkiem roku 2016.

Portugalska muzyka fado, ale nie tylko, która czerpie z wpływów afrykańskich oraz brazylijskich miesza się tutaj z temperamentem polskim. João de Sousa zatem tworzy opowieści o swym ‘saudade’, a także o niesprawiedliwości jakiej tak wiele na świecie, o utraconej miłości, o życiu codziennym nad Atlantykiem oraz snuje refleksje na tematy życia oraz śmierci.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go lutego 2020 roku, do wrocławskiej Klubokawiarni Mleczarnia, znajdującej się przy ulicy Pawła Włodkowica 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl