JMSN Velvet Tour - koncert
Wokalista pochodzący z samego Detroit prowadził współpracę z gwiazdami, jak między innymi: Kendrick Lamar, The Game, czy też Kaytranada.
Gdzie?
Bezsennosc Insomnia Club
Ruska 51, 50-079 Wrocław
Kiedy?
15 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
39 zł

JMSN wraca do Was z zupełnie nowym materiałem! Przedstawiamy Państwu zatem bardzo serdecznie nową płytę krajowego ulubieńca publiki polskiej, a w szczególności jej części kobiecej, która ukazała się w miesiącu wrzesień i nosi tytuł: "Velvet". Pierwsza piosenka z albumu, nosi tytuł: "Talk Is Cheap" i z całą pewnością trafiła do wielu letnich pościelowych playlist oraz towarzyszyła uniesieniom miłosnym. To jedynie przedsmak tego, co nas czeka jesienią, bo JMSN wpadnie do nas na trzy koncerty, które odbędą się: 15-go listopada we wrocławskiej Bezsenności, 16-go listopada w warszawskim Niebie i 17-go listopada w krakowskim ZetPeTe.

Wokalista pochodzący z samego Detroit prowadził współpracę z gwiazdami, jak między innymi: Kendrick Lamar, The Game, czy też Kaytranada. Na swym koncie posiada 5 albumów studyjnych, kilkanaście wideoklipów, jak również rzesze wiernych fanów. Wychowywał się w małej mieścinie Eastpointe - stan Michigan. Muzyką natomiast zaczął się interesować mając dziesięć lat, zaś po dwóch latach grał piosenki z repertuaru samego Jimiego Hendrixa. Potem nastąpiły lata, kiedy eksperymentował i poszukiwał własnego "JA". W roku 2012 Christian Berishaj zaczął występować pod pseudonimem JMSN oraz założył swoją wytwórnię, pod nazwą: "White Room Records" i regularnie z nią wydaje.

W roku 2017 ukazała się jego ostatnia płyta, pod tytułem: Whatever Makes U Happy, wypełniona zmysłowym i przesiąkniętym erotyzmem rnb. Obecnie artysta jest wymieniany jako jeden z ciekawszych głosów swego pokolenia. Koncerty Amerykanina zawsze dostarczają wspaniałych przeżyć, ponieważ są bardzo uduchowione, natomiast sam wokalista wręcz uwodzi publiczność, tak swoim głosem, jak również szczerą energią sceniczną.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go listopada 2018 roku, do wrocławskiej Bezsenności Insomnia Clubu, znajdującego się przy ulicy Ruskiej 51. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl