Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jig Reel Maniacs - koncert

Jig Reel Maniacs - koncert
 
To co odróżnia od innych grup celt-folkowych JRM, to fakt, iż łączą nuty ludowe celtyckich krain z nowoczesnymi aranżami, które nawiązują do różnych stylów muzyki świata.
gdzie?Klub Strefa
Św. Tomasza 31, 31-051 Kraków
kiedy?16 listopada 2018 od 20:00
za ile?25 zł

Jigowo Reelowi Maniacy to zespół głównie koncertowy, który występuje na żywo, tak w kraju, jak i za granicą, od dwudziestu ośmiu lat. Obok ważnych tematów irlandzkich repertuar formacji obejmuje akcenty szkockie, bretońskie i walijskie. To co odróżnia od innych grup celt-folkowych JRM, to fakt, iż łączą nuty ludowe celtyckich krain z nowoczesnymi aranżami, które nawiązują do różnych stylów muzyki świata. Koncerty są barwne i lokują się w bardzo szeroko rozumianym nurcie, zwanym World Music. Opiera się on na tradycyjnej celtyckiej melodyce z elementami jazzu, rocka, reggae, funku. To krótko mówiąc celtic fusion.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go listopada 2018 roku, do krakowskiego Klubu Strefa, znajdującego się przy ulicy Św. Tomasza 31. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl