Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jethro Tull - koncert

Jethro Tull - koncert
 
Jethro Tull to zespół brytyjski, który gra muzykę rockową i reprezentuje style jak: folk rock, white blues, hard rock i progresywny rock.
gdzie?Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
kiedy?2 grudnia 2017 od 19:00
za ile?159 zł

Legendarny już zespół Jethro Tull ze swym liderem Ianem Andersonem wystąpią ze wspaniałym show na 2-óch koncertach w naszym kraju. Formacja swą działalność zaczęła w roku 1967 i wystąpi przed Państwem w Bydgoszczy oraz w Krakowie.

Jethro Tull to zespół brytyjski, który gra muzykę rockową i reprezentuje style jak: folk rock, white blues, hard rock i progresywny rock. Nazwa formacji pochodzi natomiast od nazwiska agronoma angielskiego, który żył na przełomie wieków XVII oraz XVIII. Zespół został założony w roku 1967 i istnieje po dziś dzień. Pierwsze lata działalności upłynęły im pod znakiem popularnego bardzo wówczas white bluesa. Powstały wtedy albumy, jak na przykład: "This Was", a także "Stand Up". Grali też folk rock brytyjski, który usłyszeć można na trzeciej płycie studyjnej, pt.: "Benefit". W 1971 roku formacja zmierzając do hard rocka, jak również biorąc za wzór Led Zeppelin stworzyła płytę, pt.: "Aqualung". W roku 1972 weszli w bardziej progresywnego rocka. Właśnie w taki sposób powstała płyta: "Thick as a Brick", potem zaś "A Passion Play".

Na koncert zapraszamy już 2-go grudnia 2017 roku, do krakowskiego Klubu Studio. Startujemy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 159 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl