Jesienne preludium - Muzyczne poranki dla maluchów

Jesienne preludium - Muzyczne poranki dla maluchów
W trakcie naszych zajęć wykorzystamy elementy metod pochodzących od Edwina E. Gordona, Émilea Jaquesa-Dalcrozea i Veroniki Sherborne.
Gdzie?
Narodowe Forum Muzyki, Sala Czarna
Pl. Wolności 1, 50-071 Wrocław
Kiedy?
23 września 2018 od 10:00
Za ile?
35 zł
Organizator
Narodowe Forum Muzyki

W nowym artystycznym sezonie Centrum Edukacyjne NFM bardzo serdecznie poleca Państwu spotkania niedzielne, które hołdują muzyce i są przeznaczone w szczególności dla najmłodszych. Od miesiąca wrzesień, w jedną z niedziel zaprosimy rodziców ze swoimi maluszkami, by uczestniczyli aktywnie w kulturze. W trakcie naszych zajęć wykorzystamy elementy metod pochodzących od Edwina E. Gordona, Émilea Jaquesa-Dalcrozea i Veroniki Sherborne.

Zapewniamy Waszym drogim pociechom trzydzieści minut intensywnej zabawy. Zabawa ta jest o tyle ciekawa, że odbywa się przy muzyce na żywo. Atmosfera zdecydowanie sprzyja rozwijaniu wyobraźni muzycznej Waszych pociech, a także umiejętności słuchania oraz rozumienia dźwięków. Dzieciaki oraz ich rodzice aktywnie będą słuchać, improwizować, a także śpiewać, przy czym zaangażują w to prawie wszystkie swe zmysły. Spora dawka różnych bodźców, które z pewnością wywrą dobroczynny wpływ na sensoryczną integrację, koordynację ruchowo-słuchową, koncentrowanie uwagi, świadomość emocji, pamięć, jak również płynność ruchów oraz harmonię.

Wykonawcami są: Instruktorzy z Centrum Edukacyjnego NFM - to właśnie oni poprowadzą zajęcia, a w programie mamy: "Jesienne preludium". Preludium jest instrumentalną formą muzyczną, która jest również wstępem do znacznie większego muzycznego dzieła.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl