Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jerzy Stuhr w Empik Galeria Bałtycka

Jerzy Stuhr w Empik Galeria Bałtycka
 
Gdy zrywa kartkę ze swojego kalendarza, wie, iż czasu nie sposób wyprzedzić.
gdzie?Empik Galeria Bałtycka
Aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk
kiedy?27 stycznia 2018 od 12:00
za ile?bezpłatnie
organizatorEMPiK w Galerii Bałtyckiej

Aktor właśnie skończył siedemdziesiąt lat. I już rozpoczął przygotowania do starości. Ciągle ma jednak ochotę na życie, ale teraz znacznie zmieniła się perspektywa patrzenia. Zaczął inaczej doświadczać świat. Gdy zrywa kartkę ze swojego kalendarza, wie, iż czasu nie sposób wyprzedzić. Tak Jerzy Stuhr pisze w swej najnowszej książce, która nosi tytuł: "Moje smoki na dobre i złe", wydaną dzięki wydawnictwu Czerwone i Czarne.

Artysta jest z pewnością niezapomnianym twórcą takich aktorskich kreacji, jak między innymi: Szyszkownik Kilkujadek z "Kingsajza", Maks Paradys z głośnej "Seskmisji" oraz komisarz Ryba z "Kilera" użył metafory smoczej, by zreflektować swoje dotychczasowe życie. Osobiście zatem opowie, w trakcie spotkania w gdańskim Empiku, znajdującym się w Galerii Bałtyckiej, przy Alei Grunwaldzkiej 141, o smokach złych i dobrych. Smoki zaś należy pokonać, albo zaprzyjaźnić się z nimi - innego wyjścia nie ma.

Zapraszamy na spotkanie z Jerzym Sthurem już 27-go stycznia 2018 roku. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się ono o godzinie 12:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl