Jerzy Filar - Open Stage - koncert
Tradycyjnie, jak co roku, pragniemy zaprosić Państwa bardzo serdecznie do warszawskiej Stodoły na koncert urodzinowy z udziałem Jerzego Filara i jego przyjaciół.
Gdzie?
Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
23 kwietnia 2019 od 19:30
Za ile?
60 zł

23-go kwietnia 2019 roku, w warszawskim Klubie Stodoła - Open Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10 odbędzie się koncert Jerzego Filara - "Dwie Dusze". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 60 złotych. Tradycyjnie, jak co roku, pragniemy zaprosić Państwa bardzo serdecznie do warszawskiej Stodoły na koncert urodzinowy z udziałem Jerzego Filara i jego przyjaciół.

Zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie przyjęli: Jacek Cygan - śpiew oraz słowo, Zespół "Mikroklimat", Ela Domińczak zagra dla Was na pile, Ania Kuczok gra na wiolonczeli, Lidia Filar zaśpiewa, a Emilka Filar zaśpiewa i zagra na saksofonie. Pojawią się również niespodziewani Goście. Mamy nadzieję, iż ten wieczór będzie przebiegał w atmosferze dobrego humoru oraz jak zawsze ze świetnym udziałem publiki. Usłyszą Państwo kompozycje samego Jerzego Filara, z tekstami Jacka Cygana, najlepiej znane piosenki, pochodzące z repertuaru formacji "Nasza Basia Kochana", między innymi: "Samba Sikoreczka", czy "Za szybą", a także utwory z albumów autorskich "Cienie" oraz "Dwie Dusze". Artysta wykona swe piosenki i zagra na harmonijce ustnej oraz na gitarze z towarzystwem grupy w składzie: Piotr Engwert zagra na gitarze basowej, Andrzej Kwiatek Kwiatkowski - zagra na akordeonie i na perkusji, Stanisław Szczyciński - na fortepianie, a także zaśpiewa i Barbara Sobolewska – śpiew.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl