Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jelonek - koncert

Jelonek - koncert
 
Na koncercie usłyszą Państwo jelonkowe szlagiery, a także covery piosenek takich artystów, jak na przykład: Judas Priest, Metallica oraz Jimi Hendrix.
gdzie?Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
kiedy?3 grudnia 2017 od 20:00
za ile?40 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Michała Jelonka, który jest multiinstrumentalistą znanym z żywiołowych oraz charyzmatycznych występów. Pragnie on rozgrzać swych fanów w ten mroźny, być może, wieczór grudniowy. Na koncercie usłyszą Państwo jelonkowe szlagiery, a także covery piosenek takich artystów, jak na przykład: Judas Priest, Metallica oraz Jimi Hendrix. Prezentowane będą one w aranżacjach oryginalnych z przełożeniem ciężaru głównego wykonawczego na klasyczne skrzypce oraz na elektryczne.

Jelonek znany jest, między innymi z koncertów z legendarnym zespołem, o nazwie Hunter. To laureat wielokrotny Złotego Bączka, który współpracuje także jako sesyjny muzyk z licznymi firmami fonograficznymi. Były członek wielu polskich składów, na przykład: Closterkeller, Wilki, Łzy, czy też Ankh.

Na jego koncert zapraszamy serdecznie już 3-go grudnia 2017 roku, do gdańskiego Klubu Muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Św.Ducha 2. Startujemy o godz. 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl