Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

JaZZ: Klementyna Bohdanowicz / Igor Wiśniewski - koncert

JaZZ: Klementyna Bohdanowicz / Igor Wiśniewski - koncert
 
Artyści pochodzą ze stolicy, ale ich wspólna muzyczna droga rozpoczęła się w roku 2015 w czasie meczu baseball'owego, który odbywał się w Bostonie.
gdzie?Nowy Świat Muzyki
Nowy Świat 63, 00-363 Warszawa
kiedy?5 stycznia 2018 od 20:00
za ile?15 zł

Igor Wiśniewski i Klementyna Bohdanowicz są wschodzącymi artystami muzycznymi, którzy czerpią inspiracje głównie z nowoczesnego r&b, jazzu, soulu, a także rocka. Artyści pochodzą ze stolicy, ale ich wspólna muzyczna droga rozpoczęła się w roku 2015 w czasie meczu baseball'owego, który odbywał się w Bostonie. Tam brali oni udział w muzycznych warsztatach (Berklee College of Music).

Igor Wiśniewski to najmłodszy uczeń na Wydziale Jazzu na ZPSM imienia Fryderyka Chopina (Warszawa). Kształci się tam pod czujnym okiem prof. Krzysztofa Barcika. Swoje umiejętności i talenty kształtował pod okiem muzyków, jak między innymi: Lage Lund, Mike Moreno, Gilad Hekselman i Rafał Sarnecki. Inspiruje się właściwie każdym rodzajem muzyki. Częsty uczestnik jam sessions w Warszawie. Uczestniczy również w licznych projektach warszawskich.

Natomiast Klementyna występuje, a tym samym śpiewa od dwunastego roku życia, uczy się pod okiem Magdy Navarette, Moniki Malec, a także Andresa Martorell. Przede wszystkim inspiruje się R&B, popem, hip-hopem, jazzem i soulem. Także fascynuje artystkę gospel, rap i wpływ arabskiej muzyki. Klementyna Bohdanowicz to laureatka licznych konkursów i wokalnych festiwali.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Artyści wykonują razem jazzowe standardy, jednak w nowoczesnych aranżach, jak również piosenki pochodzące z własnej twórczości.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 5-go stycznia 2018 roku, do warszawskiego Nowego Świata Muzyki. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl