Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

JaSSno - koncert

JaSSno - koncert
 
Mr Kiewicz jest z zamiłowaniem muzykiem - samoukiem. To były DJ, z perkusyjnym zacięciem oraz terapeuta i masażysta dźwiękiem.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?9 lutego 2018 od 20:00 do 21:30
za ile?20 zł
organizatorFundacja Teatru BOTO

Teatr Boto serdecznie zaprasza na wyjątkowy projekt artystyczny, który wykorzystując terapeutyczną moc i siłę gongów oraz dźwiękowych mis postarał się połączyć je z nieskrępowaną, gitarową improwizacją. Kompilacja tak różnych instrumentów wprowadza publiczność oraz muzyków w sferę wzajemnego, emocjonalnego transferu. Każde z takich spotkań odbywa się dzięki czynnikowi sprawczemu, jakim jest wyjątkowość czasu oraz miejsca.

Mr Kiewicz jest z zamiłowaniem muzykiem - samoukiem. To były DJ, z perkusyjnym zacięciem oraz terapeuta i masażysta dźwiękiem. Artysta od dziesięciu już lat z powodzeniem zajmuje się masażami, w których kluczową rolę odgrywają dźwięki. Artysta wierny jest metodzie Petera Hessa. Zajmuje się również innymi technikami manualnego masażu. W trakcie koncertów artysta wykorzystuje wyłącznie starannie dobrane oraz precyzyjnie zharmonizowane gongi chińskie, a także kute ręcznie misy dźwiękowe z Nepalu. Wykorzystane podczas seansów instrumentarium dopuszczone zostało do dźwiękowej terapii przez instytut dźwięku Hessa Petera w Niemczech.

Tomek Les - to wszechstronnie utalentowany artysta. Muzyk rozwinął zdolności i umiejętności gry na gitarze. Instrument ten stał się główną pasją Tomasza Lisa. Oprócz gitarowych umiejętności, muzyk potrafi grać także na instrumentach klawiszowych, perkusji, gitarze basowej, skrzypce oraz trąbce. To absolwent katowickiej Akademii Muzycznej - Wydziału Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej. Spotkanie z Tomkiem Lisem, to spotkanie z profesjonalnym artystą, który działa na scenie już od piętnastu lat.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Serdecznie zapraszamy do Teatru Boto w Sopocie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54b. Już 9 lutego, punktualnie o 20:00 koncert JaSSno.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl