Jarema Guitar Day - Koncert pamięci Jaremy Klicha

Jarema Guitar Day - Koncert pamięci Jaremy Klicha
Wybuchowa mieszanka stylów muzycznych posiada jednak wspólny mianownik, a jest nim gitara i sama postać artysty - Jaremy Klicha.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
10 stycznia 2020 od 20:00
Za ile?
20 zł

10-go stycznia po raz 7 zaprosimy Państwa serdecznie na koncert ku pamięci samego Jaremy Klicha, który odbędzie się pod hasłem brzmiącym: "Jarema Guitar Day". Klich to gitarzysta klasyczny, współzałożyciel WTG, pedagog, człowiek wielu talentów, który zmarł przedwcześnie trawiony chorobą nowotworową.

W trakcie wieczoru piątkowego we wrocławskim Starym Klasztorze, znajdującym się przy ulicy Purkyniego J. E. 1 zaprezentują się Wam przyjaciele Jaremy w różnorakich składach oraz muzycznych gatunkach: Krzysztof Pełech wraz z przyjaciółmi zaprezentują klasyczną gitarę, Marek "Stingu" Popów wraz z formacją zaprezentują program specjalny "Klasyka na rockowo" - przeboje klasycznej muzyki, jednak w aranżach rockowych, zaś zespół Jan i Klan oraz Przyjaciele Jaremy postara się przenieść Państwa do świata dźwięków z Krainy Łagodności i szant, a także utworów żeglarskich, pamiętając iż Jarema był zapalonym żeglarzem i turystą, a niejedną noc spędzał na jachcie i przy ognisku.

Wybuchowa mieszanka stylów muzycznych posiada jednak wspólny mianownik, a jest nim gitara i sama postać artysty - Jaremy Klicha. Był on człowiekiem wręcz wyjątkowym. Wrażliwy, inteligentny, z bardzo charakterystycznym poczuciem humoru oraz z sercem na dłoni, czym łatwo zjednywał sobie przyjaciół. Właśnie dlatego nie pozwala zapomnieć o sobie, a każdego roku przyciąga znajomych, przyjaciół, uczniów, fanów, współpracowników, jacy chętnie spędzają wieczór razem, który my wypełniamy feerią dźwięków oraz wspomnień.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go stycznia 2020 roku, o godzinie 20:00. Bilety na wydarzenie kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl