Janusz Radek – koncert z zespołem
Banalne jest tu stwierdzenie, że koncerty Radka z zespołem przeznaczone są dla każdego, jednakże wciąż powracająca publiczność, to widzowie zarówno młodzi, jak i dojrzali o różnych, muzycznych gustach
Gdzie?
Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
16 listopada 2019 od 18:00
Za ile?
50 zł

Od samego początku swojej drogi artystycznej Janusz Radek bardzo odważnie zagłębiał się w poznawanie muzycznych przestrzeni. Koncert z zespołem, to poruszająca, ale i odkrywcza opowieść o jego dotychczasowej drodze. Podczas koncertu rozbrzmiewać będą utwory, które od dawna słuchaczom kojarzą się z nazwiskiem Janusz Radek, takie jak: "Dziękuję za miłość", "Na moście w Avignone", "Kiedy U-kochanie", "Groszki i róże" oraz przepiękne wykonanie "Dziwny jest ten świat" czy "Domku bez adresu".

Tym programem Artysta zaprasza także na wspólna podróż przez owoce jego ostatnich muzycznych projektów. Znajdują się tam pozycje, które za sprawą magnetycznego wokalu Janusza Radka dają słuchaczom wyjątkowe emocje, pozwalają ożywić najpiękniejsze ze wspomnień i zapomnieć na jakiś czas o wszystkim poza rozbrzmiewającymi dźwiękami. Program koncertu to także piosenka pod tytułem "Żałuję każdego dnia bez Ciebie" i kilka piosenek znanych z kultowych domówek- czyli ze spotkań Radka z jego słuchaczami na portalu społecznościowym Facebook.

Program Janusza Radka i zespołu jest bardzo różnorodny, dzięki czemu udaje im się poruszyć nawet nawet najbardziej znużonych odbiorców, znużonych powtarzalnością, szukających oryginalności oraz świeżości. Artysta wzrusza, przedstawia nowe aranżacje znanych i lubianych utworów, daje słuchaczom emocje, jakim pragną doświadczać.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Banalne jest tu stwierdzenie, że koncerty Radka z zespołem przeznaczone są dla każdego, jednakże wciąż powracająca publiczność, to widzowie zarówno młodzi, jak i dojrzali o różnych, muzycznych gustach. I właśnie takie było założenie projektu Radek z zespołem, bowiem powstał on dla różnorodnej publiczności, zaciekawionej muzycznymi nowościami. Artysta pamięta także o tych, którzy od początku jego kariery zachwycają się i wsłuchują w utwory, dzięki którym najbardziej zasłynął.

Już 16.11. 2019 roku Janusz Radek wraz z zespołem wystąpi w Imparcie we Wrocławiu. To jego ulubione miejsce na koncertowej mapie Wrocławia. Niespodzianką podczas koncertu będą także utwory premierowe, których posłuchać będzie można na albumie w roku 2020.

Zapraszamy do Impartu o godzinie 18.00!
Cena biletu: 50 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl