Janusz Radek - koncert
Sednem projektu jest wypadkowa siła trzech, bardzo ważnych pierwiastków, czyli: ciszy, dźwięków i emocji
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
6 marca 2018 od 19:00
Za ile?
60 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Janusza Radka, który jest artystą nietuzinkowym, a także niebanalnym człowiekiem, wspaniałym oraz niezwykłym wokalistą i kompozytorem, ale przede wszystkim Radek to bardzo charyzmatyczny frontman. Nie tylko wspaniale śpiewa na scenie, ale jego osobowość oraz świetny kontakt z publiką powodują to, że artysta potrafi w łatwy sposób przenosić widownię w niebywałe miejsca. Jednym razem mogą to być klimaty retro, innym piękne liryczne dźwięki jego własnych kompozycji.

Natomiast innym razem zadziwić Państwa może na wskroś nowoczesną formą oraz interpretacją piosenek, aby za chwilkę wrócić nieco sentymentalnie do piosenek starszych. Kameralny koncert powstał zatem z myślą o odbiorcy, który ceni sobie minimalizm oraz harmonię, i w których to usłyszeć można każdą niemalże nutę. Sednem projektu jest wypadkowa siła trzech, bardzo ważnych pierwiastków, czyli: ciszy, dźwięków i emocji, w których to sam artysta sięga roztropnie po kolejne brzmienia i tworzy muzyczne obrazy przepełnione wirtuozerią. Nie znajdziecie tutaj Państwo miejsca na monotonię, czy też nudę.

Są to spotkania artystyczne, które przepełniają emocje i dają swym odbiorcą szansę na uczestniczenie we wspaniałym, a zarazem niezwykłym wydarzeniu. Kameralny recital jest projektem przygotowanym pod publiczność, która w muzyce wyszukuje wrażliwości, która ceni sobie szczególnie ozdobniki estetyczne, jak również tej która poszukuje w kompozycjach chwil oddechu. Zatem nasze koncerty bawią słuchaczy, bo dają szansę, by uczestniczyć w niezwykłym, spontanicznym spotkaniu z wielkim Artystą. Umieją one również wzruszyć do łez, ponieważ ich wyjątkowość wynika często z rodzących się emocji na koncertowej sali.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W trakcie trwania koncertu można będzie usłyszeć dobrze znane piosenki wokalisty z jego dorobku artystycznego - zaczynając od krakowskiej liryki, przechodząc przez utwory Czesława Niemena, kompozycje własne, lub te które były pisane do liryki Haliny Poświatowskiej. Pośród piosenek usłyszą Państwo, między innymi: "Ja Jestem Wamp", "Grande Valse Brillante", "Groszki i Róże", "Tomaszów", "Jaki Kolor", "Scheila", "Domek Bez Adresu", "Kiedy U-Kochanie", "Halina", "Naprawdę Jesteś Piękna", "Dziękuję Za Miłość", "Gdzieś Między Słowami", "W Kinie".

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 6-go marca 2018 roku, do sopockiej Zatoki Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl