Janek Traczyk z zespołem - koncert
Czyż można lepiej skończyć okres wakacyjny niżeli w klimacie popowo-rockowym.
Gdzie?
Tarasy Aquapark
Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot
Kiedy?
7 września 2018 od 19:00
Za ile?
60 zł

Po świetnie wręcz przyjętym występie solowym Janek Traczyk, czyli odtwórca głównych ról, między innymi w musicach: "Piloci" - Teatr Roma, czy "Notre Dame de Paris" - Muzyczny Teatr Gdynia i "Metro" - Teatr Buffo, ponad to był uczestnikiem rozrywkowych programów, jak na przykład: „Twoja twarz brzmi znajomo”, "Must Be the Music", „Voice of Poland”, jak również wokalistą Studia Accantus, który po raz kolejny zawita w Sopocie.

Nie było już dawno takiego koncertu, bowiem Janek Traczyk wystąpi razem z zespołem, na sopockiej scenie Tarasów, znajdującej się przy Parku Wodnym, przy ulicy Zamkowej Góry 3-5. Bilety wstępu na wydarzenie kosztują 60 złotych, które rozpocznie się o godzinie 19:00. Wokalista zagra na pianinie z towarzyszeniem gitary basowej, perkusji oraz elektrycznej gitary.

Czyż można lepiej skończyć okres wakacyjny niżeli w klimacie popowo-rockowym. Z pewnością będą tutaj łzy śmiechu oraz łzy wzruszenia. Będzie nastrój oraz dynamizm. Głównie będzie to jednak wieczór przepełniony pięknymi emocjami. W trakcie występu Traczyka i zespołu można będzie usłyszeć repertuar dotychczasowy artysty, jak również utwory premierowe, które mają ukazać się na nowym albumie. Serdecznie Was zapraszamy już 7-go września 2018 roku.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl