Janek Traczyk - Koncert w Sopocie!
Nastrojowy koncert Janka Traczyka przy akompaniamencie pianina jest idealną wręcz okazją, żeby oderwać się od codziennej szarej rzeczywistości i spotkać sztukę w żywej postaci.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
15 września 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł

Wieczór wrześniowy, ostatnie dni lata, zatem spędźmy te dni razem w mieście Sopot! Janek Traczyk wraca do sopockiej Zatoki Sztuki, znajdującej się przy Alei Franciszka Mamuszki 14. Wydarzenie odbędzie się już 15-go września 2019 roku, o godzinie 19:00, natomiast bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Nastrojowy koncert Janka Traczyka przy akompaniamencie pianina jest idealną wręcz okazją, żeby oderwać się od codziennej szarej rzeczywistości i spotkać sztukę w żywej postaci. Artysta umie wywoływać pośród publiczności, tak łzy śmiechu, jak również łzy wzruszenia. Będzie to zatem wieczór wypełniony po brzegi pięknymi emocjami.

Janek Traczyk to absolwent Wydziału Kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym imienia Fryderyka Chopina (Warszawa). Popularność zdobył jako odtwórca roli głównej w musicalu, pod tytułem: „Metro” (Teatr Buffo). Również występował w talent show, pod nazwą: Must Be The Music i Voice of Poland. Prowadzi współpracę z Muzycznym Teatrem w Gdyni, gra tam w musicalu, pod tytułem: „Notre Dame de Paris”. Także był odtwórcą roli głównej w musicalu, pod tytułem: „Piloci” (Teatr Roma). Traczyk wcielił się również w rolę Chrisa ("Miss Saigon", Teatr Muzyczny miasta Łódź), natomiast na jesieni ponownie pojawi się w Romie jako Radames ("Aida"). Występował w popularnym programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo (edycja IX), a tam poznała go szeroka publiczność.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

W trakcie naszego koncertu usłyszą Państwo piosenki autorskie Traczyka, ale również znane covery. Bawcie się Państwo dobrze. Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl