Janek Traczyk - Koncert nastrojowy
Janek Traczyk to absolwent Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina, Warszawa, Wydział Kompozycji.
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
18 maja 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na nastrojowy koncert Janka Traczyka. Koncert przy brzmieniach pianina będzie wręcz idealną okazją, żeby chociaż na chwilę oderwać się od codziennej bieganiny, a także spotkać się ze sztuką w jej żywej postaci. Wokalista jak nikt inny potrafi pośród publiczności wywołać, tak łzy ze śmiechu, jak i ze wzruszenia. Będzie to zatem wieczór przepełniony pięknymi emocjami.

Janek Traczyk to absolwent Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina, Warszawa, Wydział Kompozycji. Popularność zdobył będąc odtwórcą roli głównej w musicalu, pod tytułem: "Metro", Teatr Buffo. Artysta występował również w popularnym talent show, o nazwie Must Be The Music i w Voice of Poland. Prowadzi współpracę z Muzycznym Teatrem, Gdynia. Gra tam w musicalu, pod tytułem: "Notre Dame de Paris". Ponad to Traczyk jest odtwórcą roli głównej w musicalu, pt. "Piloci", Teatr Roma oraz uczestnikiem 9 edycji uwielbianego przez publiczność programu stacji Polsat: Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tam właśnie poznała go szersza publika.

W trakcie koncertu, który odbędzie się już 18-go maja 2018 roku, w sopockiej Zatoce Sztuki, przy Alei Franciszka Mamuszki 14 usłyszą Państwo zarówno autorskie utwory Janka Traczyka, a także covery. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Zapraszamy serdecznie.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl