Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Janek Samołyk Koncert w Kołobrzegu

Janek Samołyk Koncert w Kołobrzegu
 
Każda z jego piosenek jest unikalna, to mieszanka wpadającej w ucho melodii, alternatywnej gitary, jak i brzmienia, które kojarzy się z łagodnością, na przykład dzięki skrzypcom.
gdzie?Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?10 listopada 2017 od 20:00

"Czas najlepszy w życiu", jest czwartym w dorobku albumem Janka Smakołyka, który nakładem wydawnictwa Thin Man Records już w październiku ukaże się na rynku muzycznym. Jego najnowsze kawałki będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo podczas koncertu w Kołobrzegu.

Smakołyk, jest gitarzystą, wokalistą oraz autorem piosenek pochodzącym z Wrocławia. Śpiewa oraz tworzy po polsku i po angielsku. Każda z jego piosenek jest unikalna, to mieszanka wpadającej w ucho melodii, alternatywnej gitary, jak i brzmienia, które kojarzy się z łagodnością, na przykład dzięki skrzypcom.

Janek Smakołyk swoją muzyczną karierę rozpoczął, kiedy zwyciężył w debiutach podczas OFF Festivalu w 2009 roku. Janek był również w finale Jarocina 2010, a pięć lat później sam ten festiwal otwierał. Na swoim koncie ma trzy albumy długogrające, ze swoją trasą koncertową przemierzył Chiny, natomiast jego single: "Problem z wiernością", "Na prezent", "Codziennie", "Złe czasy" oraz "Piosenka o pointach", miały swoje 5 minut na Liście Przebojów w radiowej Trójce.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

W skład zespołu wchodzą:
- gitarzysta i wokalista- Janek Smakołyk
- klawisze, bas oraz skrzypce- Katarzyna Dubaniowska
- perkusja- Kuba Regulski
- bas, klawisze oraz gitara- Paweł Jaworski

Zapraszamy już 10 listopada 2017 roku od godziny 20:00 do Kołobrzegu do Klubokawiarni Centrala.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl