Jan Kondrak - koncert
Artysta kojarzony jest, i słusznie, z bardzo wyjątkową artystyczną piwnicą - Lubelską Federacją Bardów.
Gdzie?
Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
Kiedy?
23 maja 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Bard lubelski - Jan Kondrak zagra dla Państwa repertuar klasycznych utworów wielkich autorów. Koncert odbędzie się już 23-go maja 2019 roku, we wrocławskim Klubie Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych, znajdującym się przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Usłyszycie Państwo w wykonaniu artysty, między innymi: Cohena, Stachurę, Dylana, czy też Kaczmarskiego.

Sam Jan Kondrak jest głosem. Patrząc na jego skalę oraz silę jest największy spośród głosów polskich bardów. Jest on również cenionym autorem oraz kompozytorem, który pisze nie tylko dla siebie, ale także dla innych artystów, np. dla Marka Dyjaka. Kojarzony jest, i słusznie, z bardzo wyjątkową artystyczną piwnicą - Lubelską Federacją Bardów. Na swoim koncie posiada 11 płyt z LFB oraz 8 dokonań solowych.

Występuje w konwencji głównie „na głos męski oraz gitarę”, czy też w towarzyszeniu dwóch lub trzech akompaniatorów. Z wielką klasą artysta sięga również po klasykę piosenki samego Leonarda Cohena, Edwarda Stachury, Boba Dylana, Bułata Okudżawy, Stinga, Włodzimierza Wysockiego i Jacka Kaczmarskiego.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Uroda jego głosu predestynuje go głównie do wykonań ballad romantycznych, które tchną wolnością oraz stepem polskim, natomiast osobisty temperament popycha artystę do sposobu kabaretowego prowadzenia koncertów.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl