Jan Hardy & Jarosław Wiśniewski - Blues Classics

Jan Hardy & Jarosław Wiśniewski - Blues Classics
Zagrają oraz zaśpiewają: wokalista - Jan Hardy, który jest również songwriterem i bluesmanem oraz Jarosław Wiśniewski, gitarzysta i wokalista.
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
5 września 2018 od 19:00
Za ile?
15 zł

Fundacja Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury w Gdańsku Oliwie, gdzie już 5-go września 2018 roku odbędzie się koncert Blues Classics, który wykonają doświadczeni muzycy z duetu Jan Hardy i Jarosław Wiśniewski. Usłyszą Państwo w programie koncertu ponadczasowe utwory bluesowe, a także kilka niespodzianek.

Zagrają oraz zaśpiewają: wokalista - Jan Hardy, który jest również songwriterem i bluesmanem. Stele współpracuje on z trójmiejskim gronem muzyków oraz formacji, jest również aktywnym uczestnikiem i organizatorem licznych jam sessions, które odbywają się w muzycznych klubach Trójmiasta. Niepokorny, charyzmatyczny wokalista z bardzo specyficznym, jak również rozpoznawalnym głosem.

Przedstawiamy Wam także Jarosława Wiśniewskiego, który jest z kolei gitarzystą, wokalistą, gościem licznych festiwali rockowych oraz bluesowych. W roku 2018, w czerwcu ukazał się debiutancki krążek jego grupy, zaś zamieszczony na nim utwór autorski, pod tytułem: "You Don't Know Me" przez dwadzieścia tygodni gościł na Liście Przebojów w Pro Radio.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl