Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jak to będzie ? MUSICAL / spektakl w wykonaniu Studia Musicalowego Światowid

Jak to będzie ? MUSICAL / spektakl w wykonaniu Studia Musicalowego Światowid
 
Światowid jest miejscem, gdzie wszystkie dzieciaki oraz młodzież mogą przeżywać swoją własną przygodę artystyczną
gdzie?Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
kiedy?13 czerwca 2017 od 18:00
za ile?30 zł
organizatorOśrodek Działań Twórczych Światowid

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na premierę spektaklu muzycznego, pod tytułem: "Jak to będzie?", który wykona Studio dziecięce Musicalowe o nazwie Światowid. Reżyserią przedstawienia muzycznego zajął się Bartłomiej Kamiński, choreografią natomiast Marta Brendel, scenografią oraz charakteryzacją Dominika Wesołowska-Bocian, a muzyką Elżbieta Sokołowska.

Sztuka, którą Państwu przedstawiamy przeniesie nas - dzięki wehikułowi czasu, który specjalnie na tę okazję został skonstruowany, z teraźniejszych czasów wprost do Włoch z epoki renesansowej, potem do Nowego Yorku i jego burzliwych lat czterdziestych, a na koniec do przyszłości cybernetycznej. Koleżanki ze szkoły: Hanka, Marysia, Klara, Ilona i Iwona wplątują się w niewiarygodną aferę, która powstała przez pospiech oraz przez ignorowanie przez dziewczyny instrukcji, natomiast jej powód to zwykła ciekawość i wielka chęć dowiedzenia się jak wyglądać będzie nowy chłopak dla Marysi. Przezabawne dialogi, jak również teksty utworów, wielka, wspaniała przygoda...a wszystko to na szczęście zakończy się nie inaczej jak happy endem!

Światowid jest miejscem, gdzie wszystkie dzieciaki oraz młodzież mogą przeżywać swoją własną przygodę artystyczną, mogą także nabywać nowych doświadczeń w pracy w grupie, kiedy występują na scenie, jak również nawiązywać nowe przyjaźnie i więzi koleżeńskie. Musicalowe zajęcia świetnie potrafią rozwijać talenty taneczno-wokalne i uczą współpracować, ale panuje tutaj atmosfera teatralnej zabawy. Dzieci uczą się też jak pokonać tremę, inspirują się twórczo i wspólnie dodają sobie wiary w umiejętności jakie posiadają. Efektem tych działań są wspólne przedsięwzięcia, jak na przykład przygotowany dzięki pracy rocznej spektakl.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zatem zapraszamy już 13 czerwca 2017 roku, do wrocławskiej Sceny Teatralnej Impart.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl