Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jak Smakuje Sztuka - Wernisaż artysty Dariusza Piekuta w Sopocie

Jak Smakuje Sztuka - Wernisaż artysty Dariusza Piekuta w Sopocie
 
Cel główny jaki przyświeca przedsięwzięciu to promowanie sztuki, szeroko rozumianej, przez prezentowanie prac pochodzących z całego świata artystów.
gdzie?Restauracja L'Entre Villes
Al. Niepodległości 737, 81-857 Sopot
kiedy?22 kwietnia 2017 od 17:00
organizatorRestauracja L'Entre Villes

"Jak Smakuje Sztuka" jest nowym cyklem wernisaży, który rozpocznie się 22 kwietnia 2017 roku, w sopockiej restauracji, o nazwie: "L'Entre Villes". Na wernisażach, swoje prace zaprezentują Państwu artyści ogólnopolscy. Cel główny jaki przyświeca przedsięwzięciu to promowanie sztuki, szeroko rozumianej, przez prezentowanie prac pochodzących z całego świata artystów. Promujemy tym samym, młode, jeszcze nieodkryte talenty pochodzące z Trójmiasta.

Te właśnie talenty połączymy z wieloletnim doświadczeniem innych artystów, którzy tworzą sztukę nie od dziś. Kolejnym celem jest zaprezentowanie różności, jak również promocja wielu rodzajów twórczości, jak na przykład: tradycyjne malarstwo, fotografia i grafika nowoczesna. Pragniemy poprowadzić naszych Gości po świecie tajemnicy oraz ekscytacji. Jak to uczynimy? Porzucając utarte, stare schematy, a wprowadzając efekty wizualne, czy dźwiękowe. Każda wystawa przez nas organizowana posiadać będzie niepowtarzalny charakter.

Pośród artystów prezentujących tutaj swoje prace znajdą się malarze dobrze znani z Polski oraz z zagranicy, będą to także graficy i fotografowie z Trójmiasta, jak również gwiazdy telewizji i kina, którzy właśnie rozpoczynają swoją pracę ze sztuką. 22 kwietnia 2017 roku przedstawimy Wam twórczość Dariusza Piekuta. Jest to artysta i malarz oraz członek Artystycznego Stowarzyszenia o nazwie: "Matt Roberts". Jego prace mają swoje miejsce w różnych zbiorach prywatnych na świecie. Ma on już za sobą około sto czterdzieści wystaw zbiorowych oraz indywidualnych. Mamy szczerą nadzieję, że nasz cykl przypadnie Wam do gustu oraz dania, które serwujemy. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl