Jacek Dewódzki / The Best of - koncert

Jacek Dewódzki / The Best of - koncert
Poza tym muzyk jest laureatem tegorocznej platynowej potrójnej płyty, jak również nagrody krajowej branży fonograficznej 2017 Złoty Fryderyk - razem z formacją Dżem.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
21 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Jacek Dewódzki jest byłym wokalistą legendarnej formacji Dżem. Obecnie jest liderem zespołów Kontrabanda oraz Revolucja. Poza tym muzyk jest laureatem tegorocznej platynowej potrójnej płyty, jak również nagrody krajowej branży fonograficznej 2017 Złoty Fryderyk - razem z formacją Dżem.

Swoją muzyczną karierę zaczynał w grupie Patchwork. Natomiast do Dżemu artysta trafił przypadkowo. Aby wysłał zgłoszenie na konkurs, w maju roku 1994, by zostać nowym wokalistą Dżemu - namówiła go małżonka. Nie zdawał sobie wówczas sprawy z tego, jak dużej wagi jest to przedsięwzięcie. Ponieważ wcześniej jakoś szczególnie tym zespołem się nie interesował, być może znał jedne z większych hitów - to wszystko. Na konkurs przyszło wtedy bardzo dużo nieatrakcyjnych nagrań. Całkowitym zbiegiem okoliczności kasetę Jacka Dewódzkiego przesłuchano na końcu i członkowie zespołu zdołali w nim dostrzec Joe Cockera z Polski.

W roku 1994, w listopadzie rzucony został od razu na głęboką wodę. Rozpoczął karierę z formacją od nagrania nowej płyty, noszącej tytuł: "Kilka zdartych płyt". Później przyszła pora, by nagrywać kolejne krążki, których razem uzbierali w sumie pięć. Ostatni ich wspólny album, pt.: "Być albo mieć" ukazał się w roku 2000, w maju. W trakcie koncertu usłyszą Państwo wielkie przeboje formacji Dżem, a także rockowe oraz basowe hity wszechczasów. Towarzyszył artyście będzie świetny muzyk i gitarzysta rockowy, nazwiskiem Andrzej Paprot.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zatem na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 21-go kwietnia 2018 roku, do Zakopanego, do Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl