JAAA! - koncert
Grupa w tamtym roku wydała rewelacyjną płytę, pod tytułem: "Bujillo", która stanowi część drugą trylogii traktującej o losach Remika.
Gdzie?
Stacja Orunia
Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
Kiedy?
25 maja 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Na scenie gdańskiej Stacji Orunia wystąpi przed Państwem jedna z najjaśniejszych formacji rodzimej elektroniki, pod nazwą JAAA. Grupa w tamtym roku wydała rewelacyjną płytę, pod tytułem: "Bujillo", która stanowi część drugą trylogii traktującej o losach Remika. Krążek spotkał się ze wspaniałymi recenzjami, podobnie do wykonania live. Zespół już od wydania pierwszej płyty nieźle namieszał na scenie polskiej ambitnej elektroniki. Grywał, m.in. na festiwalach, jak: Open'er, Primavera, Reeperbahn, Off, Audioriver, czy też Tauron. Teraz będą Państwo mieli świetną okazję, by wysłuchać nowego materiału na samodzielnym koncercie zaraz po premierze.

W granicach koncertu również wystąpią uczniowie Stendka (LASY), którzy przez wiele miesięcy pod jego czujnym okiem poznali tajniki programu Ableton. Zatem czas odbyć test. Już 25-go maja uczestnicy naszych warsztatów dobierani w duety będą prezentowali swą twórczość. Czy uda się opanować program w kilka miesięcy na tyle, by stworzyć interesującą muzykę? Oraz czy uczestnicy postawią pierwsze nieśmiałe kroki ku wielkiej karierze? I czy uda się muzyczne inspiracje przełożyć na własną twórczość artystyczną? Zaczynając od trapów, kończąc na softelectro i od Tima Heckera aż po Moderat. Sprawdźcie zatem już 25-go maja 2019 roku, w Stacji Orunia, przy ulicy Dworcowej 9. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl