Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

IX Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych

IX Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych
 
Wystawa "Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych" jest chętnie odwiedzana przez rodowitych mieszkańców Trójmiasta, a także polskich i zagranicznych turystów.
gdzie?Wielka Zbrojownia ASP - Zbrojowna Sztuki
Targ Węglowy 6, 80-836 Gdańsk
kiedy?28 lipca 2017 od 12:00
organizatorAkademia Sztuk Pięknych

Akademia Sztuk Pięknych zaprasza do Wielkiej Zbrojowni ASP, gdzie 28 lipca rozpocznie się wernisaż IX Ogólnopolskiej Wystawy Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych. Wydarzenie połączono z uroczystym wręczaniem nagród, które zaplanowano na godzinę 12:00. Następnie, o godzinie 13:30 rozpocznie się panel dyskusyjny przy udziale krytyków sztuki. Serdecznie zapraszamy do Audytorium Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, które znajduje się przy Targu Węglowym 6.

Ogólnopolska wystawa, zatytułowana Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych ma charakter konkursowy. Biorą w niej udział absolwenci wybrani ze wszystkich publicznych artystycznych uczelni z kierunków: malarstwo, grafika, rzeźba, intermedia. Wystawa ta stanowi rzadką okazję do zerknięcia na przeróżne tendencje, postawy i sprzyja poszukiwaniom artystycznym młodych, polskich artystów. Wspiera twórców w samodzielnej egzystencji na artystycznej arenie oraz prezentuje szerokiemu gronu publiczności wyjątkowe indywidualności twórcze oraz współczesne zjawiska w obrębie sztuki. Wystawa "Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych" jest chętnie odwiedzana przez rodowitych mieszkańców Trójmiasta, a także polskich i zagranicznych turystów. Impreza wpisała się na stałe w koloryt miasta i zyskała stałą pozycję wśród istotnych wydarzeń artystycznych i kulturalnych Gdańska.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl