Italiano Vero – Trio Boffelli
W repertuarze znajdują się bardzo popularne utwory, które wszyscy znacie i lubicie, jak: "Felicità", "Volare", czy "Un Italiano vero", jak również mniej znane, pochodzące z festiwalu w San Remo
Gdzie?
Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
Kiedy?
25 stycznia 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł

Trio Boffelli jest formacją składającą się z trzech, niezwykle barwnych, różniących się między sobą postaci, ale równocześnie bliskich sobie. Muzycy zakochani są wręcz w muzyce włoskiej i postanowili podzielić się nią z Państwem. Trio to inwestycja rodzinna - Diego Boffelli i Alberto Boffelli to kuzynostwo, zaś Maja Słoniowska Boffelli od niedawna jest żoną Alberto.

W czasie koncertu grupa zaprezentuje piosenki włoskie w swoich oryginalnych aranżach. W repertuarze znajdują się bardzo popularne utwory, które wszyscy znacie i lubicie, jak: "Felicità", "Volare", czy "Un Italiano vero", jak również mniej znane, pochodzące z festiwalu w San Remo - lata pięćdziesiąte, sześćdziesiąte oraz siedemdziesiąte. Zaczynając od romantycznych melodii, po żywiołowe i energiczne rytmy, które zapewnią wieczór z dobrą zabawą oraz dadzą Wam liczne chwile wzruszeń. Dodatkowa atrakcja imprezy to opowieści, traktujące o naturze Włochów, a także liczne anegdoty z życia w polsko-włoskiej rodzinie. Publika dowie się zatem za co Włosi kochają Polskę oraz jak oni odnajdują się w naszych krajowych realiach.

Formacja koncertowała w różnych miejscach w Europie. Od wielu lat są zapraszani na festiwal, pod nazwą: Mercato Italiano, który odbywa się we Francji (Montpellier, Avignon, Salon de Provence, Cassis, Uzes). Występowali także w licznych klubach oraz na estradach włoskich. Ostatnie trasy koncertowe w naszym kraju spotkały niezwykle żywą oraz ciepłą reakcję słuchaczy. Muzycy bardzo zachęceni atmosferą przyjaźni w czasie występów chcą odwiedzać nasz kraj ze swą muzyką jak najczęściej.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Koncertowa trasa objęta jest honorowym patronatem krakowskiego Instytutu Kultury Włoskiego. Na koncert Italiano Vero zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go stycznia 2018 roku, do wrocławskiego Impartu, znajdującego się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl