Italiano Vero - koncert
Prócz dobrze znanych oraz lubianych melodii, jak miedzy innymi "Volare", "Un Italiano vero", czy słynna "Felicita", zespół również zaprezentuje najwspanialsze utwory, pochodzące z festiwalu w San Remo
Gdzie?
Sala teatralna Centrum Kultury AGORA
Serbska 5a, 51-111 Wrocław
Kiedy?
12 maja 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł

W trakcie koncertu, noszącego tytuł: "Italiano Vero" formacja postara się z całych sił przybliżyć Państwu naturę Włocha z krwi i kości, czyli tytułowego Italiano vero. Nie mogłoby zatem zabraknąć opowieści oraz anegdot właśnie o Włochach, a także o ich obyczajowości, które podpatrywała Polka, wchodząc w charakterze żony do prawdziwej i tradycyjnej rodziny włoskiej. Jak się okazało najważniejszą drogą ku sercu włoskiego mężczyzny jest muzyka.

Prócz dobrze znanych oraz lubianych melodii, jak miedzy innymi: "Volare", "Un Italiano vero", czy słynna "Felicita", zespół również ma zamiar zaprezentować najwspanialsze utwory, pochodzące z festiwalu w San Remo (lata pięćdziesiąte, sześćdziesiąte oraz siedemdziesiąte), którym udało się zresztą podbić serca włoskie. Tym razem mamy szczerą nadzieję, że piosenki te zdobędą dusze i serca publiczności polskiej.

Program obejmuje także piosenki, pochodzące z lubianych filmów włoskich, jak na przykład: "La Vitae bella". Ponad to nasz repertuar na pewno zaskoczy słuchaczy, ponieważ zaczniemy od melancholijnych neapolitańskich pieśni, sięgniemy po energiczne, wesołe oraz żywe rytmy ("Mambo italiano", "Dimmi quando"). Zatem zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników Italii, jak również tych z Państwa, którzy chcieliby poznać Włochy lepiej, na podróż muzyczną przepełnioną opowieściami, pięknymi melodiami, wzruszeniami i śmiechem wraz z Italiano vero. Zespół młodych entuzjastów to właśnie Trio Boffelli. Są to również absolwenci uczelni muzycznych, znajdujących się we Włoszech (Padwa, Perugia, Mediolan, Brescia, czy San Remo, Hiszpanii i Francji (Avignon w trakcie festiwalu, pod nazwą Mercato italiano, czy Brignoles). Po wielkim sukcesie trasy jesiennej po Polsce formacja powraca z nowymi koncertami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zespół Trio Boffelli tworzą: Diego Boffelli - zajmuje się wokalem, gitarą oraz perkusją; Maja Boffelli - ukulele, wokal i prowadzenie oraz Alberto Boffelli, który z kolei gra na kontrabasie. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go maja, do wrocławskiej Sali Teatralnej Centrum Kultury Agora, znajdującej się przy ulicy Serbskiej 5 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl