Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Islet Trio - koncert

Islet Trio - koncert
 
Jest ona także kompozytorką oraz autorką tekstów, zakochaną w akustycznych dźwiękach, a także w bardziej nowoczesnych brzmieniach elektronicznych.
gdzie?Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
kiedy?23 listopada 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Oliwski Ratusz Kultury razem z Krystyną Stańko zapraszają Państwa bardzo serdecznie na wspaniały koncert. Wydarzenie odbędzie się już 23-go listopada 2017 roku, w Gdańsku. Rozpocznie się ono o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Islet, czyli Izabela Laskowska jest wokalistką posiadającą charakterystyczny oraz aksamitny głos. Jest ona także kompozytorką oraz autorką tekstów, zakochaną w akustycznych dźwiękach, a także w bardziej nowoczesnych brzmieniach elektronicznych.

Artystka pod pseudonimem tworzy od roku 2008. W jej dorobku muzycznym znajdują się setki kameralnych i klimatycznych koncertów. Zawsze spotykają się one z wielkim entuzjazmem publiczności. Bliskie artystce jest Trójmiasto, ponieważ Gdańsk był miejscem, gdzie stawiała ona swoje pierwsze, nieśmiałe kroki. Niektórzy twierdzą, że Islet jest objawieniem popu pomorskiego. W roku 2015, w sierpniu ukazał się debiutancki krążek, pod tytułem: "Zatrzymaj się". Album promował z kolei singiel, noszący tytuł: "Milczysz". natomiast materiał na płytę powstawał około dwóch lat.

Jest ona utrzymana w klimacie bardzo spokojnym i delikatnym, który jest uzupełniony poruszającymi, bardzo osobistymi teksami. Delikatność, a także swoiste piękno odnajdą Państwo w dwunastu piosenkach, znajdujących się na płycie, które zaśpiewane są i po polsku i po angielsku. Koncert premierowy miał miejsce w Sopocie, w tamtejszym Klubie Atelier, w roku 2015, 11-go listopada. Teraz artystka pracuje bardzo intensywnie nad materiałem do drugiego albumu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl