Islet - Izabela Laskowska - koncert
Natomiast w czerwcu tego roku miała miejsce premiera piosenki, pod tytułem: "Powiew wiatru", która ma zwracać szczególną uwagę na wykluczonych ze społeczeństwa ludzi
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
13 października 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Kameralny, a także bardzo emocjonalny koncert Izabeli Laskowskiej, czyli wokalistki o aksamitnej i pięknej barwie głosu. Zatem Islet jest artystką, która kocha się w dźwiękach akustycznych, ale również nowoczesnych oraz elektronicznych brzmieniach. W jej sercu Trójmiasto zajmuje miejsce szczególne, bo to właśnie tutaj stawiała swe pierwsze kroki muzyczne. W roku 2015 ukazał się jej debiutancki album, noszący tytuł: „Zatrzymaj się”. Jest to spokojna płyta, której uzupełnieniem są osobiste, poruszające do głębi teksty piosenek. W każdej z dwunastu kompozycji można odnaleźć piękno, a także wielką delikatność.

Dzisiaj Islet pracuje spokojnie nad materiałem na drugi album, który ma ukazać się w roku 2019. Natomiast w czerwcu tego roku miała miejsce premiera piosenki, pod tytułem: "Powiew wiatru", która ma zwracać szczególną uwagę na wykluczonych ze społeczeństwa ludzi oraz promować koncertową trasę w Zakładach Karnych na terenie całego kraju, a także muzyczne warsztaty w gdańskim Areszcie Śledczym.

W sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B, Izabela Laskowska wystąpi przed Wami w towarzyszeniu Marcina Polaka - gitarzysty związanego z firmą fonograficzną brytyjską Atlantic Records (Ed Sheeran, Coldplay), jak również gitarzysty basowego i kontrabasisty Pawła Urowskiego, który zdobył liczne nagrody na jazzowych konkursach, jak na przykład: Jazz Juniors, EIM, czy też Krokus Jazz Festiwal.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Wystąpią przed Wami: Islet - wokal, gitara, Paweł Urowski - kontrabas oraz bas, Martin Polak - pianino, gitara, Kuba Grzywacz - perkusja. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go października 2018 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl