Irena Santor z zespołem - koncert
Wielbiona przez kolejne pokolenia publiczności artystka ma zamiar Państwa zabrać w sentymentalną podróż dzięki swoim złotym przebojom
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
11 maja 2019 od 18:00
Za ile?
69 zł

Już 11-go maja tego roku, o godzinie 18:00 w gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej, w recitalu jubileuszowym, wystąpi przed Państwem niezaprzeczalna Pierwsza Dama Piosenki Polskiej , czyli Irena Santor razem z muzyczną formacją.

Wielbiona przez kolejne pokolenia publiczności artystka ma zamiar Państwa zabrać w sentymentalną podróż dzięki złotym przebojom, jak między innymi: "Tych lat nie odda nikt", "Serce", "Maleńki znak", "Złoty pierścionek", czy "Już nie ma dzikich plaż", a także przepięknych utworów, pochodzących z dwóch ostatnich krążków: "Punkt widzenia” oraz „Kręci mnie ten świat”, które zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie przez recenzentów, również zdobyły serca oraz uznanie publiki. Nie można od tak wyliczyć wszystkich wybitnych osiągnięć, które tworzą od lat wielką karierę Santor. Kobieta zdołała nagrać więcej niż tysiąc utworów, z których liczne stały się niezapomnianymi hitami. Głos Ireny Santor jest kryształowo czysty, posiada ona wyjątkową muzykalność, a także kunszt interpretacyjny. Wszystko to czyni z niej Artystkę ponadczasową - Wielkiego Formatu.

To będzie wyśmienite spotkanie z legendą sceny polskiej, które po brzegi zostanie wypełnione czułością brzmień, melancholijnym urokiem i unikalnymi emocjami, z których to rodzą się najznakomitsze kompozycje.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Gdańska już 11-go maja. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl