IRA koncert w Stodole
Ponad 3 dekady na scenie, 11 nagranych albumów studyjnych, koncertowali na deskach scen największych festiwali rockowych w Polsce, ze swoimi trasami koncertowymi jeździli po Kanadzie i USA
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
15 grudnia 2019 od 20:00
Za ile?
60 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Timetable:
- otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 19.00
- koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Ponownie gościć będziemy w Stodole Ire! Już 15.12.2019 roku zespół zaprezentuje warszawskim oraz przyjezdnym fanom hity, które znany niemalże każdy, bowiem z powodzeniem podbiły one serca kilkupokoleniowej grupy miłośników rocka. Sprzedaż biletów została już rozpoczęta!

Ponad 3 dekady na scenie, 11 nagranych albumów studyjnych, koncertowali na deskach scen największych festiwali rockowych w Polsce, ze swoimi trasami koncertowymi jeździli po Kanadzie i USA, supportowali legendarnej grupie Aerosmith. Na swoim koncie mają ogromną ilość prestiżowych nagród i statuetek przyznawanych przez przemysł muzyczny. To tylko mały skrót w jakim można podsumować działalność fenomenalnej Iry, która już 3 dekady króluje na czołowych miejscach polskich list przebojów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Ira, to zespół, który pochodzi z Radomia. Założony został w roku 1987, jednakże swój debiut miał w roku następnym w Opolu podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Już rok później na rynku muzycznym ukazał się pierwszy album grupy zatytułowany "IRA". W roku 1991 światło dzienne ujrzała płyta pod tytułem "Mój dom", 2 lata później koncertowa wersja płyty "Live", oba krążki odniosły wielki sukces, co zapewniło zespołowi awans do grupy czołowych zespołów rockowych w Polsce.

Jesienią ubiegłego roku na księgarnianych półkach pojawiła się książka pod tytułem "IRA. Bo jest paru ludzi", której autorem jest Waldemar Buczkowski. Książka opowiada historię formacji. Mimo upływu czasu, IRA poszczycić się może znakomitą formą koncertową, co zaprezentuje Państwu już 15.12.2019 roku w Klubie Stodoła-Main Stage o godzinie 20.00!

Cena biletu: 60 zł.
Organizatorem koncertu jest STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej.
Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl