IRA - koncert
Każdy z koncertów IRY to czysty profesjonalizm, to fantastyczna muzyka i potężna dawka jakże pozytywnej energii, a także wspaniały kontakt z publiką.
Gdzie?
Tarasy Aquapark
Zamkowa Góra 3-5, 81-713 Sopot
Kiedy?
23 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
70 zł

Czeka na Państwa wielka gratka, a mianowicie niezwykły koncert, troszkę również sentymentalny, ponieważ artyści zagrają swoje wielkie przeboje z początków kariery, jak również te współczesne. Z całą pewnością nie mogłoby zabraknąć: „Parę chwil”, „Ona jest ze snu”, czy najnowszego utworu pod tytułem: „Wybacz”.

Zespół wydał jedenaście albumów, a każdy z nich sprzedał się w licznych egzemplarzach. Każdy z koncertów IRY to czysty profesjonalizm, to fantastyczna muzyka i potężna dawka jakże pozytywnej energii, a także wspaniały kontakt z publiką.

Gdziekolwiek zespół występuje, koncertowe sale pękają w szwach, zaś biletów brakuje już długo przed planowanym koncertem. Formacja nosi miano jednej z lepiej prezentujących się grup na scenie.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 23-go sierpnia 2019 roku, do sopockich Tarasów Aquapart, znajdujących się przy ulicy Zamkowej Góry 3-5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl