Internal Quiet -koncert
Zagrają na żywo prawie cały materiał, pochodzący z płyty: "When The Rain Comes Down", jak również premierowe kompozycje oraz kilka ciekawostek muzycznych
Gdzie?
Klubokawiarnia Centrala
Wąska 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
30 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Jeden z bardziej cenionych oraz zauważalnych prospektów, znajdujących się na rodzimej scenie muzyki, pod nazwą: hard & heavy wyruszył tej jesieni, w charakterze headlinera w trasę koncertową, która swoim zasięgiem obejmuje docelowo aż trzydzieści lokalizacji. Internal Quiet prezentować będzie płytę, pod tytułem: „When The Rain Comes Down”, zaś sami muzycy obiecali profesjonalne oraz potężne show metalowe.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 30-go listopada 2018 roku, do kołobrzeskiej Klubokawiarni Centrala, znajdującej się przy ulicy Wąskiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Ich jesienno-zimowe występy będą wspaniałą wręcz okazją, by zobaczyć formację pierwszy raz w formule dźwiękowo-scenicznej pełnej, o którą usilnie zabiegali muzycy. Bowiem od zawsze zastanawiali się, jakim jest uczuciem wyjście na scenę w charakterze headlinera oraz móc prezentować się w pełni swych możliwości. Zagrają na żywo prawie cały materiał, pochodzący z płyty: "When The Rain Comes Down", jak również premierowe kompozycje oraz kilka ciekawostek muzycznych, o które fani dopytywali się od dawna. Goście specjalni znajdują się również w planach trasy koncertowej, całość natomiast połączona będzie z premierą winylowej wersji płyty.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Świetnie w mediach przyjęta płyta debiutancka grupy ukazała się w roku 2016, na jesieni, a promowało ją tournee, pod nazwą: „Back To The Past”, które swoim zasięgiem objęło aż czterdzieści lokalizacji. Gościem specjalnym trasy była formacja Turbo - legenda polskiego hard & heavy.

Zespół Internal Quiet prezentuje muzykę intrygującą, która pochodzi z granic hard rocka, melodic hard rock, klasycznego heavy metalu oraz rocka progresywnego z gęstym brzmieniem gitar, jak również sekcji rytmicznej, które wspierane są nietuzinkowym wokalem. Czerpią inspiracje oraz energię głównie z europejskiej oraz amerykańskiej sceny hard & heavy, progressive power, czy też NWOBHM (Stratovarius, Crimson Glory, Queensryche, Saxon, Judas Priest, Iron Maiden, czy Pretty Maids) z równoczesnym naciskiem na dojrzałość i oryginalność swych pomysłów aranżacyjno-muzycznych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl