Internal Quiet - koncert
Internal Quiet prezentować będzie płyta, pod tytułem: „When The Rain Comes Down”, zaś sami muzycy obiecują potężne oraz profesjonalne metalowe show.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
13 września 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jeden z bardziej zauważalnych oraz cenionych prospektów, znajdujących się na krajowej scenie muzyki, zwanej hard & heavy jesienią wyruszy w charakterze headlinera na docelowo obejmującą swoim zasięgiem aż 30 lokalizacji koncertową trasę. Internal Quiet prezentować będzie płyta, pod tytułem: „When The Rain Comes Down”, zaś sami muzycy obiecują potężne oraz profesjonalne metalowe show.

Ich jesienno-zimowe występy mają być świetną okazją, by zobaczyć formację pierwszy raz w ich pełnej formule dźwiękowo-scenicznej, o którą usilnie zabiegali. Bowiem, od zawsze zastanawiali się oni, jakie to uczucie wychodzić na scenę w charakterze headlinera oraz móc prezentować się w pełni swych możliwości. Zatem zagrają specjalnie dla Was na żywo niemalże cały materiał, z wyżej wymienionego albumu, jak również premierowe kompozycje oraz kilka muzycznych ciekawostek. W planach trasy koncertowej znajdują się także specjalni Goście, zaś całość połączona będzie z premierą winylowej wersji płyty.

Świetnie przyjęta w mediach debiutancka płyta formacji ukazała się jesienią, w roku 2016 i promowało go tournee, pod nazwą: „Back To The Past”, które obejmowało swoim zasięgiem czterdzieści lokalizacji. Występowali w roli specjalnego Gościa legendy krajowego hard’n’heavy zespołu Turbo.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem Internal Quiet zaprezentuje muzykę bardzo intrygującą z pogranicza hard rock, a także klasycznego heavy metalu, z domieszką progresywnego rocka, o gęstszym brzmieniu sekcji rytmicznej i gitar wspieranych nietuzinkowym wokalem, a także melodic AOR/hard rock. Zespół inspiracje i energię czerpie z europejskiej oraz amerykańskiej sceny hardnheavy, progressive power i NWOBHM spod znaku Queensryche, Stratovarius, Crimson Glory, Iron Maiden, Saxon, Judas Priest i Pretty Maids z naciskiem na zachowywanie dojrzałości oraz oryginalności swoich pomysłów muzyczno-aranżacyjnych.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go września 2018 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl