Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Intercity Red Robin (Bar 25 / Berlin) - wydarzenie muzyczne

Intercity Red Robin (Bar 25 / Berlin) - wydarzenie muzyczne
 
W ramach serii INTERCITY by True Music zaprezentowani zostaną dj: Main, Vacos, John Waiter, Cranz, Tomto, Fountain, a także wspomniany już RED ROBIN
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?14 lipca 2017 od 22:00
za ile?15 zł

Klub Sfinks700 przy alei Franciszka Mamuszki 1 w Sopocie ma zaszczyt zaprosić na wydarzenie INTERCITY by True Music. Cykl spotkań prezentować będzie artystów najistotniejszych europejskich scen. Będzie to opowieść o kreatorach, wspaniałych DJ-ach, ludziach wypełnionych pasją. Pojawia się wyjątkowa okazja, by poznać bliżej barwne postaci, które ukształtowała bogata przeszłość i szerokie horyzonty muzyczne od techno po disco. Poznacie Państwo prawdziwą duszę i niezwykły klimat paryskich, berlińskich i hiszpańskich klubów i ulic.

Sporo mówi się i wiele słyszy na temat najlepszych klubów i kultowych scen w Europie. Londyn, Barcelona, Berlin, Paryż z tymi miejscami wiążą się wielkie nazwiska i niezwykłe historie. To przecież dobrze znane genius loci. Tu rozgrywają się od lat legendarne cykle: Fabric, Berghain, Concrete, Bar25, Nitsa, Off Sonar, Sunda.

Niewiele mówi się jednak na temat tych, którzy aranżują ten zmysłowy klimat oraz kreują duszę kultowych już scen. Dzięki ich otwartych umysłom miejsca te odwiedzane są przez fanów dobrej muzyki. Są to osoby niemal z całego świata, szczególnie zaś z Europy. To oni kierują tą zacną inicjatywą trzymając nieustannie rękę na pulsie najistotniejszych trendów muzyki elektronicznej.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Takie osoby pragniemy Państwu przedstawić w sopockim Klubie Sfinks700.

Wśród gości INTERCITY pojawi się RED ROBIN rezydent mitycznych klubów o nazwie Watergate, Bar25, a także Kater Holzig (aktualnie Kater Blau). Czy ten zestaw robi wrażenie? Z pewnością, tak! RED ROBIN to dobry duch scen w Berlinie. To niezwykła, nieszablonowa osobowość, nie do pokonania za deckami, zawsze uśmiechnięty - RED ROBIN. Artysta jest bardzo uzdolniony muzycznie i cechuje go rześkie i niczym nieskrępowane usposobienie. Artysta dorastał grając na pianinie, perkusji. Od najmłodszych lat poruszał się w klimacie od hip-hopu po sam czysty punk-rock. Aktualnie realizuje się konsekwentnie, pracując i wydając produkcje dla istotnych i rozpoznawalnych labeli, takich jak: KaterMukke, Trapez oraz Lebensfreude. RED ROBIN mówiąc o sobie, zwraca uwagę na fakt, że pokochał muzyczne przestrzenie, to na pewno można zauważyć, ale zaznacza także, że muzyką po prostu żyje.

W ramach serii INTERCITY by True Music zaprezentowani zostaną dj: Main, Vacos, John Waiter, Cranz, Tomto, Fountain, a także wspomniany już RED ROBIN reprezentujący Watergate, Berlin i Bar25 oraz MaL reprezentujący Luzztro i COM i Kuba Sobczak z Warsaw Calling. Serdecznie zapraszamy! Startujemy 14 lipca o 22:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl