Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO

Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO
 
Klimat wystawy przywołuje u dorosłych odbiorców wspomnienia z dziecięcych lat, a u najmłodszych wprowadza w magiczny świat zabawy, fascynuje i uczy zarazem, rozwijając kreatywność i wyobraźnię.
gdzie?Klocki Karpacz
Konstytucji 3 Maja 24, 58-540 Karpacz
kiedy?1 stycznia 2016
organizatorKlocki Karpacz

Interaktywna Wystawa Lego w Karpaczu to jedna z największych wystaw tych popularnych klocków w okolicy. Zarazem jest ona jedną z bardziej interesujących atrakcji w miejscowości. Doskonałe miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czy mały czy duży, każdy będzie miał okazję wykazać się kreatywnością konstruując budowle z tych mini plastykowych cegiełek.

W dniach 14 listopada do 25 listopada 2016 roku z powodu serwisu wystawa NIECZYNNA.

Na ekspozycji będzie można obejrzeć modele specjalnie zaprojektowane przez zespół pracujący przy wystawie, które nawiązują tematycznie do lokalnej architektury i postaci związanych z Karpaczem. Robiąca wrażenie postać Ducha Gór- Karkonosza, znajdujące się na Śnieżce Obserwatorium Meteorologiczne, Świątynia Wang i wiele innych ciekawych ruchomych modeli oraz budowli to jedne z wielu atrakcji karpackiej wystawy.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Klimat wystawy przywołuje u dorosłych odbiorców wspomnienia z dziecięcych lat, a u najmłodszych wprowadza w magiczny świat zabawy, fascynuje i uczy zarazem, rozwijając kreatywność i wyobraźnię. Organizatorzy zadbali także o kącik z możliwością budowania z klocków lego, plac budowy, na którym każdy będzie mógł puścić wodze fantazji i wykazać się pomysłowością i wyobraźnią.

Funkcjonuje tutaj także świetnie wyposażony sklep z klockami i modelami lego, w którym oprócz standardowych zestawów można nabyć mini figurkę karpackiego turysty oraz Minionka.

Zapraszamy wszystkich 1 stycznia na Wystawę Modeli Lego w Centrum Karpacza.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl