Inside Story: The Shapeshifters - koncert

Inside Story: The Shapeshifters - koncert
Niegdysiejsza praska infrastruktura znów zamieni się w przestrzeń wypełnioną brokatem, różem i disco.
Gdzie?
Praga Centrum
Szwedzka 2/4 h10, 03-429 Warszawa
Kiedy?
31 stycznia 2020 od 21:00
Za ile?
49 zł

Już 31-go stycznia 2020 roku, w Warszawie Praga Centrum, znajdującym się przy ulicy Szwedzkiej 2/4 h 10 będzie miała miejsce odsłona druga cyklu Inside Story. Gwiazdą wieczoru tym razem ma być Dj brytyjskiego pochodzenia - The Shapeshifters.

Inside Story w Nowy Rok wchodzi z mottem, brzmiącym: „Więcej, więcej, więcej…” Przy tym ogłaszają następną imprezę pod swym szyldem. Niegdysiejsza praska infrastruktura znów zamieni się w przestrzeń wypełnioną brokatem, różem i disco. Nie mogłoby również zabraknąć tancerzy i tancerek, których dobrze znamy z pierwszej odsłony naszego cyklu. Liczni tęsknią za rytmami tanecznymi house i właśnie dlatego organizatorzy imprezy nie zwolnili tempa oraz zapraszają na kolejne już wydarzenie w takich klimatach.

The Shapeshifters jest duetem brytyjskim elektronicznym, który związany jest z legendarną już wytwórnią Defected Records. Simon i Max w roku 2004 wydali swoją pierwszą piosenkę, pod tytułem: „Lola’s Theme”, która stała się hymnem imprez house’owych. W latach kolejnych artyści nagrali też klasyki, jak między innymi: „Back To Basics”, „Sensivity”, czy „Incredible”, a każdy z nich podbijał listy przebojów. Teraz grupa jest reprezentowana przez samego Simona, bo Max zawiesił swą pozycję producenta oraz Dja. Zatem rezydent główny Glitterbox London przyjeżdża do stolicy Polski, by zagrać dla Was największe szlagiery housowej muzyki.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00,a bilety wstępu kosztują 49 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl