Inna Bajka
Przedstawienie realizują dwie aktorskie pary i chcą przedstawić dwie historie za jednym zamachem.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
26 marca 2017 od 11:00
Za ile?
12 zł
Organizator
Teatr Rozrywki Trójkąt

Któż z nas, już od najmłodszych lat, nie zna treści bajek, na przykład o "Czerwonym Kapturku", czy o "Jasiu i Małgosi". Bazą nowej fabuły jest kanwa tych właśnie bajek, która jednak treścią ich nie przypomina, a nosi tytuł: "Inna Bajka". Przedstawienie realizują dwie aktorskie pary i chcą przedstawić dwie historie za jednym zamachem. Powoduje to jednak przezabawne kolizje emocji oraz sytuacji. Fabuła jest jakby pretekstem do stworzenia przekazu pozytywnego dla widzów.

Pamiętajcie zatem, że jedynie współpraca oraz zgoda mogą zaprowadzić człowieka do sukcesu. Scenografia przedstawienia tworzona jest z białego papieru, który rozwijany jest z rolek. Powstają z niego rekwizyty, a także inne obiekty o zróżnicowanym stopniu skomplikowania oraz abstrakcji. Jaki jest w tym cel? A taki, aby dzieci zobaczyły, że zabawa może być świetna bez użycia gadżetów, czy zabawek, tutaj wystarczy jedynie wyobraźnia. Całość dopełnia bluesowa, lekka muzyka i ciekawe, śmieszne piosenki.

Wystąpią:
* Mariusz Wasilewski
* Beata Beling
* Ludwik Schiller
* Artur Beling

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Zapraszamy bardzo serdecznie na spektakl, trwający 1 godzinę, który odbędzie się 26 marca w kołobrzeskim Regionalnym Centrum Kultury.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl