Indian Air - World Jazz Trio - koncert
Kreatywność muzyczna Klausa, a także jego wszechstronność pozwoliły mu na współpracę z licznymi muzykami z Korei, Indii, Stanów Zjednoczonych i Europy.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
14 marca 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Wspaniałe wręcz World Jazz Trio, które w swojej muzyce łączy zamiłowanie ku orientalnym instrumentom oraz transowym, czy też ku melancholijnych wibracjom zawita do naszego kraju! Od swego pierwszego zetknięcia z muzyką pochodzącą z Indii, co miało miejsce około dwudziestu lat temu, instrumentalista austriacki Klaus Falschlunger rozwijał swe umiejętności i stał się wręcz reprezentantem aktywnym hinduskiej muzycznej sceny na kontynencie europejskim, jak również mistrzem grania na sitarze. Całe spektrum emocjonalne świata wewnętrznego artysty kumulowało się w projekcie, pod nazwą: INDIAN AIR. 

Towarzystwa na scenie dotrzymują muzykowi Clemens Rofner, który gra na kontrabasie, a także Tobias Steinberger, który z kolei gra na instrumentach perkusyjnych, jak między innymi: framedrums, kanjira, czy ric. Wzrastał otaczany wszechobecnym wówczas rockiem, a także jazzem Klaus w trakcie swych podróży po kontynencie azjatyckim, czy na Środkowy Wschód, albo po kontynencie europejskim odkrył więcej odcieni muzycznych. Ale niezależnie od miłości artysty do hinduskiej muzyki udzielał się oraz eksperymentował z innymi formacjami. Kreatywność muzyczna Klausa, a także jego wszechstronność pozwoliły mu na współpracę z licznymi muzykami z Korei, Indii, Stanów Zjednoczonych i Europy.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go marca 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl